Premestitve otrok med vrtci na območju MOK

OBVESTILO STARŠEM

Starše, ki želite svojega že vključenega otroka prerazporediti z novim šolskim letom oz. s 1. 9. 2020 v drug vrtec oz. enoto vrtca na območju mestne občine Kranj

(velja za Kranjske vrtce, vrtce pri osnovni šoli in koncesijske vrtce)

prosimo, da izpolnjeno

VLOGO ZA PRERAZPOREDITEV ŽE VKLJUČENEGA OTROKA V VRTEC NA OBMOČJU MESTNE OBČINE KRANJ MED VRTCI/ENOTAMI NA OBMOČJU MESTNE OBČINE KRANJ ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021 oddate v času

od četrtka 30. 1. 2020 do vključno četrtka 6. 2. 2020

na upravi vrtca kamor želite prerazporediti otroka.

Predstavitev izbranega vrtca oz. enote si lahko ogledate na spletni strani in v Publikaciji posameznega vrtca. Pri izbiri vrtca oz. enote upoštevajte odpiralni in zapiralni čas enote ter starostno razporeditev oddelkov.

VLOGO DOBITE pri svetovalni delavki (OŠ Orehek Kranj – soba 32 – Polona Bogataj), na spletni strani vrtca Orehek in spletni strani Mestne občine Kranj.

O rešitvi vaše vloge boste pisno obveščeni najkasneje do četrtka, 20. 2. 2020.

Mag. Drago Zalar,

ravnatelj