Prerazporeditve že vključenih otrok v MOK – vrtci s koncesijo

OBVESTILO STARŠEM

Starši, ki želite svojega že vključenega otroka prerazporediti z novim šolskim letom oz. s 1. 9. 2021 v drug vrtec oz. enoto vrtca na območju mestne občine Kranj

(velja za Kranjske vrtce, vrtce pri osnovni šoli in koncesijske vrtce) prosimo, da izpolnjeno

VLOGO ZA PRERAZPOREDITEV ŽE VKLJUČENEGA OTROKA V VRTEC NA OBMOČJU MESTNE OBČINE KRANJ MED VRTCI/ENOTAMI NA OBMOČJU MESTNE OBČINE KRANJ ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022 oddate v času

od četrtka 28. 1. 2021 do vključno četrtka 4. 2. 2021 na upravi vrtca kamor želite prerazporediti otroka.

Vloge lahko pošljete z navadno pošto na naslov Vrtec pri OŠ Orehek Kranj, Zasavska cesta 53a, 4000 Kranj ali podpisano in skenirano preko elektronske pošte na naslov: polona.bogataj@osorehek.si.

Predstavitev izbranega vrtca oz. enote si lahko ogledate na spletni strani posameznega vrtca in v Publikaciji posameznega vrtca. Pri izbiri vrtca oz. enote upoštevajte odpiralni in zapiralni čas enote in starostno razporeditev oddelkov.

VLOGO DOBITE na spletnih straneh Vrtca pri OŠ Orehek (http://www.osorehek-vrtec.si/) in Mestne občine Kranj.

O rešitvi vaše vloge boste pisno obveščeni najkasneje do četrtka 18. 02. 2021.

Mag. Drago Zalar,

ravnatelj