Pižama žur v skupini Storžki

V četrtek, 17. 6. 2021, smo imeli v skupini Storžki pižama žur. Zbrali smo se ob pol sedmih v naši igralnici. Nato smo se malo pogovorili, kaj bomo delali. Otroci so se najprej igrali z različnimi družabnimi igrami, ki so jih prinesli od doma. Praznovali smo tudi 6 rojstnih dni (praznovali so tisti otroci, ki imajo poleti rojstni dan). Zapeli smo jim pesmice in jim razdelili darila. Kmalu je prišel čas za večerjo, posladkali smo se s palačinkami. Ko se je stemnilo, smo odšli ven, kjer so se otroci poigrali s svetilkami. Naredili smo še krog okoli šole in se počasi odpravili nazaj v vrtec, kjer smo si umili zobe, se oblekli v pižame in se počasi pripravili na spanje. Zjutraj, ko smo se zbudili, smo se umili, oblekli ter se malo igrali pred zajtrkom. Imeli smo se res lepo in mislim, da nam bo ta dan zagotovo ostal v lepem spominu.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost