Skupina Palčki si je ogledala razstavo Panorama

V sredo, 28. 2. 2024, smo se odpravili v Kranj, v Stolp Škrlovec, kjer smo si ogledali razstavo slik, ki jih je naslikala Ladova mamica. Po ogledu razstave smo si privoščili malico in pijačo, saj smo komaj čakali na dobrote iz naših nahrbtnikov. Nato smo šli naprej na Pungert, kjer smo ustvarjali – slikali smo z vodenimi barvami, na bele liste narisali oblake in jih iz strigli. Ker smo med ustvarjanjem z vodenimi barvami preveč vneto močili risalne liste, se naše podlage za oblake še niso posušile, zato smo se odločili, da bomo z ustvarjanjem nadaljevali v vrtcu. Pospravili smo vse likovne pripomočke. Po ustvarjanju smo se posladkali s piškoti, jabolčnimi krhlji, zelo okusnimi figami in pili bezgov sok. Odpravili smo se proti železniški postaji, kjer smo počakali na avtobus, ki nas je pripeljal prav do vrtca. Ustvarjati je super!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost