Polžki decembra

December je bil pri ”Polžkih” zelo pester, saj se nam je dogajalo veliko lepega in zanimivega. Na začetku meseca smo ustvarjali. Izdelali smo okraske za novoletno smrekico iz slanega testa. Potem smo smrekico v garderobi okrasili ter ob njej zarajali skupaj z ”Rožicami”. Naučili smo se tudi nekaj novih pesmic o dedku Mrazu. Seveda smo dedku napisali tudi pismo, v katerem smo povedali, da smo bili celo leto zelo pridni. Sredi meseca smo imeli v popoldanskem času srečanje s starši, kjer smo ustvarjali in posejali tudi božično žito. Kot se za december tudi spodobi, smo +imeli še čajanko, kjer pa smo se posladkali s slastnimi piškoti in toplim čajem. Čisto ob koncu decembra pa smo dobili čisto poseben obisk- prišel je čisto pravi dedek Mraz  in nas razveselil z novimi igračami. Prav res smo imeli lep december!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost