Spomladansko srečanje v skupini Palčki

 V torek, 9. 4. 2024. smo v skupini Palčki imeli pomladno družabno srečanje. V večnamenskem prostoru OŠ Orehek Kranj smo staršem prikazali, kako se učimo preko Fit aktivnih metod. Razdelili smo se v skupine, določili njihove vodje. Najprej smo se igrali Kradljivca znanja – kradli smo sol in se trudili, da smo čim hitreje napolnili lonček. Prijeli smo se za roke in naredili mehurčke.  Mehurčki so nežno potovali po avli, pri čemer se nihče ni smel nikogar in ničesar dotakniti, saj je drugače mehurček počil. Nato smo nadaljevali s FAM Štafeta mehurčkov. Vodje v sredini mehurčka so previdno vodili svoj milni mehurček do mesta, kjer so vzeli delček sestavljanke in ga nesli na svojo delovno površino. Nekateri milni mehurčki so bili zelo tekmovalni. Na koncu so bili vsi uspešni in so sestavili lepe sestavljanke s spomladanskimi rastlinami ali ptički.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost